«

»

Muğlaspor’un Forma Reklamı Sponsoru Mikroman Maden

MİKRO 31 Eylül’de başlayacak olan 2019-2020 Futbol Sezonunda 3. Lig ekiplerinden Muğlaspor’un forma göğüs reklamı Sponsoru Mikroman Maden oldu. Sponsorluk ile ilgili sözleşmeye Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz ile Mikroman Maden Ortaklarından Serhat Saran imza attı.

  1. Lig ekiplerinden Muğlaspor’un önümüzdeki sezon forma göğüs reklamı sponsoru Mikroman Maden oldu. Muğlapsor ile Mikroman Maden arasında yapılan sponsorluk sözleşmesi Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz ile firma ortaklarından Serhat Saran tarafından imzalandı.

Muğlaspor yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı imza töreninde konuşan Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, kulübe destek veren Mikroman Maden’e büyük Muğlaspor ailesi adına teşekkür ettiğini söyledi. Firma ortaklarından Serhat Saran’ın yakın dostu olduğunu ve kendisini kırmayarak kulübe destek verdiğini dile getiren Başkan Kapiz, kulüp olarak Türkiye’nin dört bir yanında Mikroman Madenin adını başarıyla duyuracaklarını kaydetti.

Mikroman Maden Ortaklarından Serhat Saran’da spora her zaman destek olduklarını belirterek yeşil beyazlı kulübe yeni sezonda başarılar diledi.